Casa Quinta Villa
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Seizoensgebonden buitenzwembad |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze gesitueerde in Córdoba Casa Quinta Villa Córdoba heeft een buitenzwembad voor de ontspanning van de gasten en ligt op afstand van 7 km tot de Manzana Jesuitica.
Dit vakantiehuis is op 15 minuten rijden van El Paseo del Buen Pastor gelegen. Deze villa is op 6 km afstand van het Super Park gesitueerd.
Casa Quinta Villa bevindt zich op 10 minuten rijden van Mitre station, waardoor toeristische attracties in Córdoba gemakkelijk bereikbaar zijn. Deze accommodatie beschikt over een terras, evenals een bubbelbad.
- Locale bezienswaardigheiden
- Easy Barrio Jardin2,8 km
- Las grutas de Ongamira2,8 km
- Paseo del Jockey3 km
- Iglesia Bautista Vida Abundante2,1 km
- Capilla Nuestra Senora de la Esperanza750 m
- Balneario Abuela Teresa2,6 km
- Espinosa Mall3 km
- Padel Garden2,8 km
- Rancho de Luz2,6 km
- House of Manuel Mujica Lainez2,7 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba29 km
- Treinstations
- Busstation7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Quinta Villa?
Gasten van Casa Quinta Villa kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Is er een keuken in Casa Quinta Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Quinta Villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Casa Quinta Villa?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in Casa Quinta Villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Córdoba zijn het Super Park en de Manzana Jesuitica, die respectievelijk op 6 en 7 km van deze villa liggen. Daarnaast is El Paseo del Buen Pastor (8 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Casa Quinta Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Casa Quinta Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.